Raak en elegant
Dit boek past perfect in deze tijd waarin leiders steeds minder ‘controleren’ en steeds meer ruimte willen maken. Keer op keer laat Juul zien hoe simpele dingen genoeg zijn om het verschil te maken. Voor jezelf als individu maar juist ook voor de mensen om je heen. Je leert met dit boek hoe je ruimte maakt en hoe als ‘de ruimte goed is’ veel goeds vanzelf gaat.
Daarbij is het boek leuk en praktisch geschreven. En naar eigen ervaring ook zeer realistisch, want er kan immers ook teveel ruimte zijn.
Het lezen heeft veel van wat ik wel aanvoelde maar niet kon vatten zichtbaar gemaakt. Dankzij de eenvoudige taal zie ik ‘de ruimte’ die mensen wel/niet hebben om te ‘shinen’ scherper en kan ik het makkelijker bespreekbaar maken.
Schitterend!